Co umíme, nabízíme, co jsme udělali

Jsme autorské, zájezdové divadlo pro děti a všechny lidi.

Všechny naše texty, hry a scénáře pochází z naší tvorby. Hrajeme představení, která máme na repertoáru, ale díky naší kreativitě psaní textů, dějů a příběhů býváme často osloveni pořadateli, organizátory a klienty připravovaných akcí, kteří nám zadají téma a my pro ně vytvoříme představení -projekt "na klíč", nebo chcete-li přímo na míru na základě indícií a daných témat. Vždy se do takové výzvy pustíme s odhodláním a přesvědčením uspět.

Jezdíme velkým, divadelním tranzitem. Přijedeme za našimi diváky kamkoli po celé České republice (pravidelně hrajeme ve Františkových lázních, Karlových Varech, Chomutově, Lounech, Slaném, v Praze, Jihlavě, Valašském Meziříčí...)

Vlastníme profesionální zvukovou, i světelnou aparaturu, hravě ozvučíme malé, komorné, ale i velké, venkovní prostory.
Máme nahrávací studio, v kterém tvoříme hudbu a písničky, od prvního tónu, až po hudbu k celému představení, ale jsme schopni natočit i CD (naposledy Vzhůru nohama a Blue Gigi ) Herečky z našeho divadla jsou muzikálně nadané, hrají na bicí, saxofon, dudy, kytaru, klávesy a všechny zpívají. Náš jediný herec Milan Mareš je multiinstrumentalista a náš dvorní hudební skladatel, ale píše písničky i hudbu pro jiné soubory a divadla.

Na základě zadání, přání a výzev, které nám zadal organizátor, vznikla tato představení a projekty:


Feferonky

Ohnivá show vznikla úplnou náhodou. Pořadatel jedné obecní akce hledal na oslavy léta netradiční, divadelní fireshow. Naše herečky umění poi v té době ovládaly na obecné úrovni a tato poptávka - výzva, která přišla nečekaně, je vrhla do práce, učení, workshopů, dřiny. A tak vznikla tato pálivá podívaná s názvem Feferonky, s kterou vystupujeme a sklízíme ovace dodnes.


Oslavy řeky Ohře - Letní lounské vábení 2012

Oslava řeky Ohře - Letní lounské vábení 2017 

Oslava řeky Ohře v rámci festivalu Letní lounské vábení byla zakázka, kterou jsme získali na základě výběrového řízení města Louny. Už podruhé jsme oslovili kulturní komisi a obhájili své pojetí před tisícem lidí, kteří se přišli na naše představení podívat. Příběh se odehrával na břehu, ale i na hladině řeky Ohře, byla to spolupráce velkého týmu herců, tanečníků, zvukařů, osvětlovačů a přátel našeho divadla. Píseň Louny jedou se vryla do paměti všem účinkujícím, ale i divákům a návštěvníkům festivalu.


Bony a klid

Divadelní projekt Bony a klid byl doprovodným programem pro jednu společnost v areálu Žlutých lázní v Praze. Návštěvníci areálu měli nabýt dojmu, že se vrátili o několik desítek let zpět, do časů, kdy banány byly podpultové zboží a rifle jste mohli sehnat jen za bony v Tuzexu. A to se nám opravdu podařilo.


Pohřební hlídka

Pořadatel měl pro nás velkou výzvu - divadelně zpracovat téma seriálu Pobřežní hlídka. Bylo to téma celého odpoledne ve Žlutých lázních. S nadsázkou a humorem jsme oživili známé seriálové postavy, včetně Míče Bjůkenena. Venkovní teplota byla 6°C, od Vltavy pěkně táhlo, ale ovace byly bouřlivé, nejen proto, že tleskání zahřívá...


Normální je nekouřit

Muzikál Normální je nekouřit vznikl v roce 2009 na objednání společnosti Onkocept Europe, ve spolupráci s ministrem školství, panem Eduardem Zemanem. Čekejte vtipné, hudební, výchovně vzdělávací představení, které je určené žákům základních, i středních škol. Na večírku po slavnostní premiéře jsme měli tu čest, setkat se s panem prezidentem Václavem Havlem, který byl přítomen.