Naše představení: celoroční, muzikály, vánoční, Halloween, Mikuláš, Čarodějnice, velikonoce    - pojďte prosím dál - 


                     KABARET - celoroční

Kabaret vznikl pro dětské dny, oslavy, narozeniny, maškarní, festivaly a jiné slavnosti pro celou rodinu.
Program našeho Kabaretu se skládá z jednotlivých hudebních, pěveckých, tanečních nebo scénických výstupů a skečů, jde především o interaktivní šou, v které se diváci aktivně zapojují do děje.

"Skvělé to bylo! Naše holky se zapojily hned na začátku a do konce nespustily oči z pódia. S manželem jsme se nasmáli, je vidět, že tvůrci divadla Mazec mysleli i na zábavu pro rodiče. Obdivovali jsme energii a nasazení, taneční kreace a v neposlední řadě muzikálnost všech herců. Písničky jsme zakoupili na CD, už je umíme nazpaměť, celá rodina, nejvíc se nám líbí písnička Mládí sílu má. Těšíme se na další vystoupení!"                              

Jana Kalinová, Praha 4


ŽUPAN PEČE CUKROVÍ

"Originální a vtipné, opravdu humorné chvíle střídají scény intimní a dojemné. Zajímavé obsazení, kdy režisér dal zahrát dědu ženě, herečce a babičku muži, herci. Oba tito hlavní aktéři baví všechny diváky malé, i velké, nebojí se improvizace. Jejich glosy jsou aktuální a sami jsme se s manželem v jejich dialozích viděli. Mladé představitelky vnuček přinášejí příběhu živost a energii. Moc doporučujeme vidět, my toto představení viděli na vánočních trzích v Praze na Staroměstském náměstí a doufáme, že i letos ho uvidíme."

Milena Stejskalová s rodinou, Praha 8 


               SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

"Moc děkujeme za tuhle podívanou. Divadlo Mazec ve mě probudilo dítě, které nějakou dobu spalo. Smála jsem se jako malá holka. Hlavní postavy Venda a Lojza jsou jak Laurel a Hardy. Výborná byla scéna, jak Lojza bojuje s utěrkou - bryndákem, mluvící Roura, vrcholem dvě slečny na vdávání. Moje děti mají nové hrdiny. Děkujeme"

Procházkovi. Fibichova, Most


Halloween

Tématický divadelní program k oslavám konce podzimu, dýní, strašidel, duchů a jejich přátel. Interaktivní šou, písničky, tématické divadelní skeče a malé divadelní vstupy, originální soutěže

Každý rok jezdíme naše celá rodina na Halloweenský den v Praze, do Žlutých lázních, kde hlavní divadelní program zajišťuje divadlo Mazec. Jsou neskutečně originální a vtipný, obdivujeme, kde berou tu neuvěřitelnou energii, kterou neztratí po celý den účinkování. Moc doporučujeme.

Havlíčkovi, Karlovy Vary


Mikulášská

Představení určené k oslavám Mikuláše, čerta a anděla. Jde o divadelní podívanou. Příchod pohádkových bytostí Mikuláše, Čerta a Anděla divadelní příběh, naše postavy mají svůj příběh a jméno. 

Nápadité, vtipné, ale i křehké a dojemné pojetí. Mnohokrát děkujeme! Ze svého dětství nemám ráda tento svátek brutálního strašení dětí čerty. Divadlo Mazec dovede rozesmát i dojmout v jedné chvíli. Zaujala nás krásná a bohatá scéna, divadelní uchopení samotné, pro děti nejlepší Mikulášská, co jsme zažili. Děkujeme.

Petra Nedokoupilová a děti Lom u Litvínova


Čarodějnice

Tématický program Čarodějnice nabízí soutěže, písničky a scénky v duchu kouzlení a čarování, vítání a oslavy přicházejícího jara. Čarodějnice Holina a její přátelé i v tomto programu překvapí důvtipem a zajímavými nápady a kouzly.

Pravidelně chodíme na Čarodějice do Žlutých Lázní v Praze, kde máme jistotu, že program bude pod taktovkou divadla Mazec. Každý rok připraví nový program, neopakují se, reagují na diváky a hlavně děti. Vždy si den opravdu užijeme, celá rodina. Moc děkujeme.

Gabriela Volmanová s rodinou, Praha 4